Peter Diem

COW blue

Zeer fraaie kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Peter Diem. Afmeting zeefdruk 40 x 30 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De Zeefdruk is een handgesigneerd EA exemplaar.

Offert par: kleurrijkekunst
Retrait gratuit chez le vendeur à: Sneek,Netherlands.

Belgique 15€
Les Pays-Bas 15€
France 25€
Europe 35€
Le monde entier 75€