MAN en PAARD

Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse Kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 30 x 30 cm in nieuwstaat. ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De Zeefdruk is in de druk gesigneerd en uitgegeven in een oplage van 500 exemplaren. Het nummer kan afwijken van de foto.

Offert par: kleurrijkekunst
Retrait gratuit chez le vendeur à: Sneek,Netherlands.

Belgique 20€
Les Pays-Bas 15€
France 25€
Europe 35€
Le monde entier 75€