Peter Handel

STILLEVEN met ANDREA

Prachtige kleurengiclee van de bekende Duitse Kunstenaar Peter Handel. Afmeting blad 61 x 46 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De kleurengiclee is handgesigneerd en genummerd in een oplage van 50 ex. het nummer kan afwijken van de foto.

Offert par: kleurrijkekunst
Retrait gratuit chez le vendeur à: Sneek,Netherlands.

Belgique 20€
Les Pays-Bas 15€
France 25€
Europe 35€
Le monde entier 75€