Eisvogel

Zeefdruk van Panamarenko uit 2003. Gesigneerd en genummerd rechts onderaan. "Dit werk is gewoon amusement. Daar moeten geen dwaze artistieke uitspraken over gedaan worden. Het is amusement, maar aan het eind krijgt het diepte omdat het mij iets zegt, omdat het spreekt. Omdat het iets meer heeft dan speelgoed, omdat het een soort kracht heeft, een energie. En als dat zo is, stel ik het tentoon."
Dit werk is niet ingekaderd.

Brought to you by: dirkdeprez
Free collection by seller at : Heestert,Belgium.

Belgium 25€
The Netherlands 65€
France 105€
Europe 305€
Worldwide 605€