Lambert Oostrum

het gevecht

Lambert Oostrum - het gevecht

Het gevecht is een gemengde techniek op papier ingelijst achter glas met een aluminium rand. totale afmeting is 90 x 120 cm beeldmaat is 60 x 90 cm. Het is een acryl schilderij met pastel op papier. Het schilderij is onderdeel van een serie en is op diverse exposities getoond. Recent werkt Lambert meer abstract met af en toe wat figuratie. In 2018 is hij genomineerd voor de Herman Krikhaarprijs in Almelo. Het schilderij van de nominatie heet: Fresh Product Het een en ander is te lezen op zijn website: www.lambertoostrum.nl. (Op de aluminium lijst is aan de voorzijde een lichte beschadiging te zien)

Brought to you by: oostrum
Free collection by seller at : Meulebeke, BelgiŽ en Almelo,Netherlands.

Belgium 40€
The Netherlands 40€
France 300€
Europe 300€
Worldwide 300€