Fabian

Family matters

Origineel schilderij op doek van Fabian.

Zijn eerste schreden in de hedendaagse kunst zette Fabian in 1992. Van oud ijzer en diverse metalen maakte hij op kunstzinnige wijze diverse voorwerpen, sculpturen en beelden. Experimenteren, leren en vooral genieten was het motto waaronder hij werkte en zijn werken in die periode onder een klein publiek verkocht. Dat zijn kunstzinnige expressies niet onopgemerkt bleven werd duidelijk toen in 1995 niemand minder dan wijlen Herman Brood in zijn atelier verscheen en er vanaf dat moment een intensieve samenwerking ontstond. Herman genoot zichtbaar van de creativiteit van Fabian en wilde van hem leren lassen en creëren in metaal. De jonge kunstenaar genoot van alle aandacht en steun van Herman die hem enkele fijne kneepjes bijbracht. Niet lang daarna ontstond de zogenaamde Herman Brood trofee. Een kunstwerk gemaakt van oud ijzer dat door Herman vervolgens werd beschilderd en uitgereikt aan een Bekende Nederlander die in de ogen van Herman iets speciaals of unieks had gedaan. Zo ontving ooit Pistolen Paul, Willibrord, Hans Dulfer, Jules Deelder etc. een schitterende saxofoon uit handen van Herman Brood gemaakt door Fabian.

Brought to you by: BjornP10
Free collection by seller at : Sint-Amandsberg, Belgium.

Belgium 40€
The Netherlands Not known, to be defined
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined