Maria Aldernaght

Stilleven van tulpen

Maria Aldernaght  - Stilleven van tulpenMaria Aldernaght  - Stilleven van tulpenMaria Aldernaght  - Stilleven van tulpenMaria Aldernaght  - Stilleven van tulpenMaria Aldernaght  - Stilleven van tulpen

Type:Schilderij Jaartal:1920 Techniek:Olieverf Drager:Canvas(Doek) Stijl:Klassiek Onderwerp:Stilleven Op spieraam met afmetingen 53 cm x 43 cm Gesigneerd:Handgesigneerd Omschrijving: ORIGINEEL WERK UIT HAND VAN KUNSTENARES ZELF! Steeds heel goed bewaard. Maria Aldernaght (1902 - 1991 ) Olieverf op doek - Gesigneerd Prachtig werk van Maria Aldernaght, het werk is in goede staat, is olieverf op doek. Zeer mooi geschilderd en heeft goede verfstructuur en settings. Deze Belgische kunstenares werd geboren in 1902 en is overleden in 1991. Het werk is niet voorzien van een kader, De afmetingen zijn 43cm X 53cm. Het werk is gesigneerd. Het schilderij is gemaakt in 1920, de foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving. Uiteraard wordt het werk zorgvuldig verpakt alvorens te verzenden.

Brought to you by: bianca81
Free collection by seller at : Vlimmeren,Belgium.

Belgium 7€
The Netherlands 18€
France 18€
Europe 32€
Worldwide 72€