Salvador Dali

Ensorcellement - Les sept arts

Salvador Dali - Ensorcellement - Les sept artsSalvador Dali - Ensorcellement - Les sept artsSalvador Dali - Ensorcellement - Les sept artsSalvador Dali - Ensorcellement - Les sept artsSalvador Dali - Ensorcellement - Les sept artsSalvador Dali - Ensorcellement - Les sept arts

Chromolithografie, plaat gesigneerd, genummerd, Papierformaat: 65 x 50 cm Met potlood genummerd in Romeinse cijfers: Handgemaakt papier met franjes B.F.K Rives papier (watermerk) In nieuwstaat, direct uit de doos. Nooit uitgestald, nooit ingelijst. Zorgvuldige verzending in een grote rol om het werk te beschermen. Het originele kunstwerk is uit 1957. De litho is uit 1988 Met de kenmerkende onnavolgbare blindstempel van Dali's uitgever. Uitgever: ateliers Jobin, Parijs. Gesigneerd en gedateerd. Gesigneerd in de plaat. Salvador Dali wordt unaniem erkend als de grootste surrealistische kunstenaar, een van de grootste kunstenaars van de 20e eeuw en zeker de meest charismatische. Het aangeboden kunstwerk maakt deel uit van een verzameling zeldzaamheden die niet vaak of zelfs nooit worden tentoongesteld. De collectie bestaat voornamelijk uit schilderijen en minder bekende tekeningen uit vele periodes van de meest productieve kunstenaar van onze tijd. Al deze werken zijn niet altijd de ‘mooiste’ in de esthetische zin van het woord, ook al is schoonheid permanent in het werk van Dali. Ze zijn allemaal interessant, heel opwindend, elk vertegenwoordigt een deel van de reis van deze kunstenaar met een overvloedige, overvloedige, waanvoorstellingen. Dit zijn allemaal getuigenissen van de geschiedenis van dit echte creatieve genie.

Brought to you by: bianca81
Free collection by seller at : Vlimmeren,Belgium.

Belgium 7€
The Netherlands 18€
France 18€
Europe 32€
Worldwide 72€