Bernard Aubertin

Dessin de feu

Bernard Aubertin - Dessin de feuBernard Aubertin - Dessin de feuBernard Aubertin - Dessin de feu

Zeer mooi werk van de kunstenaar Bernard Aubertin. Het betreft een werk me gebrande lucifers in de cataloog Il Fucco e il Rosso van Bernard Aubertin.
Het werk is ingelijst in plexi en is handgesigneerd en gedateerd.

Het werk heeft wel enkele minpuntjes, zo is de binnenzijde van het boek niet helemaal meer vast aan de kaft.

Brought to you by: Private sale verified by auctioneer
Free collection at the auctioneer in Meulebeke, Belgium.

Belgium 40€
The Netherlands 40€
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined