Cesar Domela

Cesar Domela - Zonder titelCesar Domela - Zonder titel

Zeer mooie collage van de Nederlandse kunstenaar Cesar Domela. Het werk is handgesigneerd en genummerd in Romeinse cijfers op XXX exemplaren waarvan dit het nummer IV is. Het werk is professioneel ingelijst en meet 90,5 cm hoog en 68,5 cm breed

Brought to you by: Private sale verified by auctioneer
Free collection at the auctioneer in Meulebeke, Belgium.

Belgium 40€
The Netherlands Not known, to be defined
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined