BOTJE VOOR DE HOND

Volledige tekst van de Zeefdruk is : EN EEN BOTJE VOOR DE HOND, MAAR NIET TE VET DAAR HOU IK NIET VAN. Prachtige ingelijste kleurenzeefdruk van Herman Brood. Afmeting zilverkleurige lijst 40 x 34 cm in perfecte staat.Het werk is professioneel ingelijst. Het werk is in de druk gesigneerd.

Brought to you by: kleurrijkekunst
Free collection by seller at : Spannum,Netherlands.

Belgium 25€
The Netherlands 15€
France 35€
Europe 45€
Worldwide 75€