Jos Speybroeck

6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).

Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Jos Speybroeck - 6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).

Aangeboden twee kaders met originele gravures van Jos Speybrouck (1891-1951).Was actief als schilder,tekenaar en illustrator.Zijn stijl was relatief verfijnd.Is de auteur van hel wat Vlaamsnationalistische en religieus geinspireerde werken vol theatrale symboliek,deze zes orignele gravures zijn hiervan voorbeelden.Zijn elk getiteld,gehandtekend en gedateerd in de plaat. Zitten nog in de originele kaders en zijn in prima conditie.Afmeting kaders 36 op 66 cm.Afmetingen etsen 5 maal 19 op 29 cm en 1 maal 19 op 24 cm.Ophalen geen probleem.Verzenden in overleg maar ten laste van de koper.Buitenkans voor de liefhebbers van het genre.Soms weerkaatsing van licht op glas te zien.

Brought to you by: Paprikatuin
Free collection by seller at : Herentals, Belgium.