HOREN ZIEN en ZWIJGEN

Herman Brood - HOREN ZIEN en ZWIJGENHerman Brood - HOREN ZIEN en ZWIJGENHerman Brood - HOREN ZIEN en ZWIJGEN

Prachtige sculptuur naar een schilderij van de bekende Nederlandse Kunstenaar en Muzikant Herman Brood. De sculptuur is vervaardigd van kunsthars en fiberglas. Het werk is gesigneerd en genummerd 3/250 De sculptuur is met de hand beschilderd en uitgebracht in samenwerking met de ervan Brood. Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Brought to you by: kleurrijkekunst
Free collection by seller at : Sneek,Netherlands.

Belgium 20€
The Netherlands 15€
France 25€
Europe 35€
Worldwide 75€